Ogłoszenia duszpasterskie – 12 Niedziela Zwykła – 24.06.2018 

12 Niedziela Zwykła24.06.2018

  • Dzisiaj Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Kopance suma odpustowa ku czci MB Nieustającej Pomocy o g. 11,30. W naszym kościele o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
  • W tym tygodniu przypada we czwartek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, w piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 8,00 rano i wieczorem o godz. 18,00. Składka z tego dnia przeznaczona  na „świętopietrze” jest odsyłana do Rzymu. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W przyszłą niedzielę na zakończenie Każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie rozpoczął rekrutację na studia. Proponuje bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Kierunki kształcenia wymienione są na plakacie, który wywieszony jest w gablocie, obok krzyża misyjnego.
  • Wszystkim, którzy rozpoczęli wakacje: dzieciom, młodzieży, nauczycielom i katechetom, życzymy bezpiecznego, zdrowego, radosnego i ubogacającego wypoczynku dla ciała i ducha.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7,00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00, a w piątek o godz. 8,00 i 18,00.