Ogłoszenia duszpasterskie – 13 Niedziela Zwykła – 01.07.2018

13 Niedziela Zwykła01.07.2018

  • Zakończył się miesiąc, poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Natomiast lipiec, który rozpoczyna się w tę niedzielę, tradycyjnie jest miesiącem Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. We wszystkie czwartki lipca na zakończenie Mszy Świętej będzie odmawiana Litania do Krwi Chrystusa. Dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory i Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
  • W tym tygodniu przypada we wtorek święto św. Tomasza, Apostoła, w środę rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, a w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej i pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o godz. 7,00 rano i wieczorem o godz. 18,00 z nabożeństwem wynagradzającym Sercu Bożemu. Od godz. 9,00 odwiedziny chorych w domach. Okazja do spowiedzi rano do godz. 7,30 i po południu od godz. 17,30.
  • Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na wsparcie remontów i inwestycji związanych z obiektami kościelnymi w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim za ten dar serca. Z tych ofiar wypłacony został do końca rzutnik oraz odnowiliśmy i zakupiliśmy meble do pomieszczenia, służącego spotkaniom i liczniejszymi grupami osób. W najbliższym czasie ze złożonych dotychczas ofiar, planujemy rozpocząć remont sal katechetycznych oraz prace związane z instalacją gazową i centralnego ogrzewania.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 7,00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00, a w piątek o godz. 7,00 i 18,00.