Ogłoszenia duszpasterskie – 14 Niedziela Zwykła – 08.07.2018

                                    14 Niedziela Zwykła08.07.2018

  • Dzisiaj przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. Nieszpory o godz. 16.30 i  Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
  • W środę przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. We czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, a w piątek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • Dziękuję osobom, które w minionym tygodniu pomagały przy wybieraniu gruzu z salek katechetycznych. Planujemy tam zrobić w najbliższym czasie wylewki. W związku z tym zwracam się z prośbą o przyjście do pomocy jutro od godz. 8.30. Jeśli ktoś potrzebuje gruzu, cegły „szamotka”, lamp oświetleniowych, to można jutro przyjść i sobie zabrać.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.