Ogłoszenia duszpasterskie – 15 Niedziela Zwykła – 15.07.2018

15 Niedziela Zwykła15.07.2018

 

  • Dzisiaj przypada wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. Nieszpory o godz. 16.30 i  Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
  • W środę przypada wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, a w czwartek bł. Czesława, kapłana.
  • Od 23 do 30 lipca w godz. 14.00 – 19.00 „Borkowianka” zaprasza chłopców i dziewczyny od 4 do 13 lat na bezpłatne treningi piłki nożnej. Szczegóły na plakacie w gablocie przed plebanią.
  • Dziękuję p. Zbigniewowi Janikowi i p. Philipowi Sauerhering z firmy Artbud za wywiezienie gruzu i tym wszystkim osobom, które w minionym tygodniu pomagały przygotować dolne pomieszczenia plebanii pod pierwsze wylewki. Jutro mają być wylane.
  • Za tydzień 4 niedziela miesiąca. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne i remontowe budynków kościelnych naszej parafii. Osoby, które składają ofiarę na konto parafialne, a chcą sobie w zeznaniu podatkowym odliczyć 6% od dochodu rocznego, powinny w tytule przelewu wpisać: ofiara na cele Kościoła.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 13.00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.