Ogłoszenia duszpasterskie – 18 Niedziela Zwykła – 05.08.2018

 18 Niedziela Zwykła05.08.2018

 

  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza Święta wieczorna o g.17,00.
  • W poniedziałek przypada święto Przemienienia Pańskiego, w środę wspomnienie św. Dominika, kapłana. W czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża(Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy. W piątek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w sobotę wspomnienie św. Klary, dziewicy.
  • Jutro wyrusza Piesza Krakowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Natomiast w piątek 17 sierpnia, wzorem lat ubiegłych zapraszamy do pielgrzymowania do Matki Bożej Kalwaryjskiej. Zapisy u p. Katarzyny Klęk.
  • W zakrystii można nabyć płytę CD „naRodziny? z pieśniami i piosenkami uwielbienia, wykonywanymi przez muzyków ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Nabywając płytę pomagamy przy zakupie różańców dla osób w zakładach karnych w całej Polsce oraz wspieramy Ignacjańskie Dni Młodzieży. Koszt płyty jedynie 20 zł. A potężna modlitwa różańcowa może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet całego świata.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.