Ogłoszenia duszpasterskie -19 Niedziela Zwykła – 12.08.2018

19 Niedziela Zwykła12.08.2018

 

  • Dzisiaj Msza Święta wieczorna o g. 17,00. Nie będzie Nieszporów
  • W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej, we wtorek wspomnienie św. Maksymiliana, Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
  • W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – święto nakazane do uczestnictwa we Mszy Świętej. Msze Święte będą odprawiane w porządku niedzielnym o godz. 8,00, 10,30 i 17,00 bez Nieszporów. Po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  • W piątek święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej .
  • W piątek Msza Święta rano o godz. 6.00 na rozpoczęcie pielgrzymowania do Matki Bożej Kalwaryjskiej. Zapisy u p. Katarzyny Klęk.
  • W zakrystii można nabyć płytę CD „naRodziny? z pieśniami i piosenkami uwielbienia, wykonywanymi przez muzyków ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Nabywając tę płytę pomagamy przy zakupie różańców dla osób w zakładach karnych w całej Polsce oraz wspieramy Ignacjańskie Dni Młodzieży. Koszt płyty jedynie 20 zł. A potężna modlitwa różańcowa może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet całego świata.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek i piątek o godz. 7,00, w środę według porządku niedzielnego, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.