Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela Zwykła – 19.08.2018

20 Niedziela Zwykła19.08.2018

  • Dzisiaj Nieszpory o godz. 16,30 i Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, we wtorek św. Piusa X, papieża, w środę NMP Królowej, a w piątek święto św. Bartłomieja, Apostoła. W przyszłą niedzielę odnowimy Akt zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej.
  • W zakrystii można jeszcze nabyć dzisiaj i w przyszłą niedzielę płytę CD „naRodziny” z pieśniami i piosenkami uwielbienia, wykonywanymi przez muzyków ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Nabywając tę płytę pomagamy przy zakupie różańców dla osób w zakładach karnych w całej Polsce oraz wspieramy Ignacjańskie Dni Młodzieży. Koszt płyty jedynie 20 zł. A potężna modlitwa różańcowa może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet całego świata.
  • Został założony nowy zeszyt przeznaczony dla rodzin sprzątających nasz parafialny kościół. Wraz z Ks. Stanisławem składamy wyrazy wdzięczności wszystkim rodzinom, które systematycznie podejmowały i podejmują tę posługę. Bardzo proszę, wszystkie rodziny naszej parafii podjęły odpowiedzialność za nasz kościół. Pomocne ku temu wskazówki można znaleźć w zeszycie.
  • W przyszłą niedzielę składka na inwestycje i remonty naszych parafialnych budynków. Po położeniu wylewek przystępujemy do wykończenia dolnych pomieszczeń plebanii.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę  o godz. 18,00. Za tydzień w niedzielę będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 15,00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.