Ogłoszenia duszpasterskie – 25 Niedziela Zwykła – 23.09.2018

XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018

 

  • Dzisiaj przypada wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny. Msza Święta wieczorna o 17,00. Przed Mszą nie będzie Nieszporów.
  • W kalendarzu liturgicznym we czwartek przypada wspomnienie św. Wincentego a`Paulo, kapłana, w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika, a w sobotę święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  • W piątek o godz. 18.00 Msza Święta za Ojczyznę w ramach Nowenny Jubileuszowej, przygotowującej do świętowania 100- lecia odzyskania niepodległości.
  • Próba scholi w sobotę o g. 9,00 na plebanii. Zachęcamy chętne osoby od drugiej klasy SP wzwyż, aby dołączyły do tej grupy i śpiewem upiększały liturgię Mszy Świętej. Spotkanie kandydatów i najmłodszych  ministrantów w czwartek o g. 17,00, a spotkanie pozostałych ministrantów i lektorów w sobotę o g. 17,00.
  • W przyszłą niedzielę 30 września o godz. 15,00 będzie dodatkowa Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do Sakramentu bierzmowania dla uczniów III klasy gimnazjum oraz VIII i VII klasy Szkoły Podstawowej. Na tę Eucharystię wraz z kandydatami zapraszam także rodziców.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek i środę o g. 7,00, a we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o g. 18,00. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 15,00.