Ogłoszenia duszpasterskie – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01

4 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.01

  • W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Jana Bosko. O godz. 16.30 cicha adoracja. Msza Święta wieczorna o godz. 17,00.
  • We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji zwane jako święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświeceniem gromnic będą o godz. 8,00 i 18,00. W tym dniu Kościół obchodzi XXV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
  • W piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy, męczennicy i 1 piątek miesiąca. Msze Święte z nabożeństwem wynagradzającym Bożemu Sercu Jezusa będą o godz. 7,00 i 18,00. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od g. 17,30. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9,00. W sobotę Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7,00.
  • Zakończyły się kolędowe spotkania z rodzinami naszej parafii w kościele. Wszystkim, którzy swoją obecnością i modlitwą na Mszach o godz. 18,00 dali wyraz swej trosce o rodziny i wiarę w nich oraz za złożoną przy tej okazji ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję również za życzliwość, przyjęcie i ofiarę 17 rodzinom naszej parafii, które na zaproszenie odwiedziłem w domach.
  • W sobotę o 9.30 spotkanie naszej parafialnej scholi w salce na plebanii.
  • W zakrystii są do nabycia gromnice, nowy numer miesięcznika dla dzieci Staś oraz wielkopostne rozważania Drogi Krzyżowej, które odwołują się do osoby św. Jana Pawła II i obecnej sytuacji, autorstwa Abpa Marka Jędraszewskiego.
  • W ubiegłą niedzielę na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji została zebrana kwota 1713,20 zł. Bóg zapłać za okazaną solidarność i wsparcie.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Dworskiej 1, 2, 4 i 6 za troskę o naszą świątynię w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. W tym tygodniu dyżur w kościele przypada rodzinom z ul. Szkolnej 40, 42, 44, 46, i 50.
  •