Ogłoszenia duszpasterskie – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.02

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.30 cicha adoracja. Msza Święta wieczorna o godz. 17,00.
  • W środę przypada wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Zbliżamy się do Wielkiego Postu. W tym tygodniu już tłusty czwartek. Bracia kapucyni zapraszają do akcji ”Wyślij pączka do Afryki”. Zamiast kupować pączki w tłusty czwartek – można wpłacić darowiznę na misje. Dzięki takiemu wsparciu misjonarze pomogą osieroconym dzieciom i najuboższym w Republice Środkowej Afryki. Szczegóły na stronie internetowej i na plakacie. Wpłaty można dokonać przez stronę internetową www.pączek.kapucyni.pl lub bezpośrednio na konto Fundacji Kapucyni i Misje: 97 1020 2892 0000 5502 0016 6371
  • W sobotę o 9.30 spotkanie naszej parafialnej scholi w salce na plebanii.
  • W zakrystii są do nabycia wielkopostne rozważania Drogi Krzyżowej, które odwołują się do osoby św. Jana Pawła II i obecnej sytuacji.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Szkolnej 40, 42, 46 i 50 za troskę o naszą świątynię w minionym tygodniu. W tym tygodniu o posługę w naszym kościele proszę rodziny  z Zelczyny.
  • Dziękuję za złożone w kościele, ofiary na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii przez ostatnie dwie niedziele stycznia oraz na konto parafialne w ubiegłym miesiącu. Bóg Zapłać.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą rano o godz. 7.00 w poniedziałek, środę i piątek i wieczorem o godz. 18.00 we wtorek, czwartek i sobotę. Adoracja w ciszy pół godziny przed Mszą wieczorną w sobotę i w niedzielę.