Ogłoszenia duszpasterskie – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 09.05.2021

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 09.05.2021

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.16.30 nabożeństwo majowe. Msza wieczorna o 17,00. Majówki w tygodniu są odprawiane przed Mszą wieczorną o godz. 17,30. Zapraszam do licznego udziału rodziny, młodzież, dzieci, kandydatów do bierzmowania.
  • W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem przypadają dawne „dni krzyżowe”, w których Kościół urządza procesje błagalne oraz modli się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. W okresie pandemii i w czasach niespokojnej pogody niech nie braknie błagania Boga o błogosławieństwo i pomoc. W poniedziałek o godz. 17.30 procesja z kościoła do krzyża obok p. Marchewków, na początku ul. Długiej. W środę o 17.30 procesja wokół kościoła do krzyża misyjnego. Natomiast we wtorek Msza Święta będzie odprawiana przy kapliczce koło p. Cyganików. O godz. 17.45 odśpiewamy tam majówkę, a po Mszy będzie procesja błagalna w stronę Krzęcina do granic naszej parafii. We wtorek 11 maja w kościele nie będzie Mszy i majówki.
  • W przyszłą niedzielę 16 maja o godz. 12.00 w naszej parafii 11 dziewczynek i 11 chłopców przystąpi do I Komunii św. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych będzie w sobotę od godz. 9,00. Próby dla dzieci będą w kościele w poniedziałek , środę i czwartek po Mszy ok. godz. 18,30.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Zakątek 3, 7 i 9 za troskę o naszą świątynię. W tym tygodniu troskę o nasz kościół podejmą w czwartek i piątek rodzice dzieci przystępujących do I Komunii św.
  • Msze Święte w tygodniu będą o godz. 18,00.