Ogłoszenia duszpasterskie – 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 16.05.2021

 

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 16.05.2021


• Dzisiaj o godz. 12.00 w naszej parafii 11 dziewczynek i 11 chłopców z klasy 3 przyjmie I Komunię św. O godz.16.30 nabożeństwo majowe. Msza wieczorna o 17,00. Majówki w tygodniu są odprawiane przed Mszą wieczorną o godz. 17,30. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami przez cały Biały Tydzień” zapraszam na nabożeństwa majowe i Mszę Świętą. Do uczestnictwa w majówce zapraszam także dzieci rocznicowe i kandydatów do bierzmowania.

• Od jutra rozpoczyna się septenna – modlitwa przygotowująca do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę.

• W sobotę w salce na plebanii rozpoczynają się spotkania dla kandydatów do bierzmowania. O godz. 9.30 zapraszam klasy 6, a na godz. 10.30 klasy 7 i 8.

• W przyszłą niedzielę 23 maja o godz. 10.30 Msza Święta dla dzieci klasy 4 z okazji rocznicy przyjęcia I Komunii św. Spowiedź dla dzieci będzie w piątek od godz. 17,00 oraz w poniedziałek, czwartek i sobotę w czasie nabożeństwa majowego. Próba dla dzieci rocznicowych będzie w kościele w piątek po Mszy ok. godz. 18,40.

• Za tydzień będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 13.00, na której będzie udzielony Sakrament Chrztu świętego. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Do zapłacenia pozostały prace i materiały związane z uporządkowaniem miejsca postojowego przy naszym kościele.

• Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za solidne przygotowanie otoczenia i posprzątanie kościoła oraz udekorowanie naszej świątyni. W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Zakątek 8, 12, 14, 16 i 18.

• Msze Święte w tygodniu będą o godz. 18,00.