Ogłoszenia duszpasterskie – 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, 24.05.2020 

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, 24.05.2020

 

  • Dzisiaj o godz. 13,00 dodatkowa Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu. O g. 16,30 nabożeństwo majowe i Msza wieczorna o g. 17,00. W dni powszednie tygodnia majówka jest odprawiana przed Mszą wieczorną o godz. 17,30. W nabożeństwach majowych uczestniczą kandydaci do Sakramentu bierzmowania. Zapraszam także dzieci, bo to już ostatni tydzień maja. W przyszłą niedzielę ostatnia w tym roku majówka.
  • Dni powszednie po Wniebowstąpieniu przygotowują nas na przyjście Ducha Świętego Pocieszyciela. Od jutra rozpoczyna się modlitwa przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. We wtorek przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana oraz dzień matki. Pamiętajmy o naszych mamach. Okażmy im modlitewną pamięć i szacunek. Msza Święta w czwartek będzie odprawiana z formularza na czas pandemii.
  • W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  • Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu podjęły troskę o zewnętrzny wygląd naszego kościoła. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z Zawiłej 61 oraz z ul. Wspólnej, numery 8, 10 i 16.
  • Msze Święte w dni powszednie będą tylko wieczorem o g. 18,00.