Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim –03.01.2021

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim03.01.2021 

  •  Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.  O godz. 16.30 cicha adoracja. Msza Święta wieczorna o 17,00.
  • W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte z poświęceniem kredy i kadzidła będą w porządku niedzielnym o godz. 8,00, 10.30 i 18,00. Kadzidło i kredę do poświęcenia można odebrać w zakrystii. Uroczystość Objawienia Pańskiego, jak i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1 stycznia należą do świąt nakazanych, w które należy uczestniczyć we Mszy Świętej i powstrzymać się od prac niekoniecznych, tak jak w niedzielę.
  • Jeśli są chętne rodziny do przyjęcia kapłana z wizytą duszpasterską-kolędą w domu, to proszę zgłosić to w zakrystii lub w kancelarii parafialnej i umówić się osobiście na dogodny termin.  Dla pozostałych rodzin możliwość duszpasterskiego spotkania z kapłanem będzie podana w niedziele 17 stycznia.
  • W zakrystii są jeszcze do nabycia miesięczniki Staś
  • Dziękuję rodzinie z ul. Dworskiej 15 za złożona ofiarę. W tym tygodniu troska o kościół przypada  rodzinom z ul. Leśnej 2, 10, 12, 14, 18.
  • Msze Święte w tym tygodniu w poniedziałek i piątek o godz. 7,00, w środę według porządku niedzielnego, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.