Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła – 19.01.2020 

  II Niedziela Zwykła19.01.2020

 

  • Dzisiaj przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka dla Martynki z Jaśkowic, która do przeszczepu wątroby potrzebuje intensywnej rehabilitacji i leczenia, które przekraczają możliwości finansowe rodziców. O godz. 14.00 na plebanii spotkanie opłatkowe dla Róż różańcowych z Zelczyny. Msza Święta dla rodzin przygotowujących się do I Komunii Świętej o godz. 15,00. Msza wieczorna o godz. 17,00. Cicha adoracja od godz. 17,30.
  • od 18 do 25 stycznia w całym Kościele trwa Tydzień m\Modlitw o Jedność Chrześcijan. W kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego.
  • Dziękuję rodzinom, które w tym i poprzednim tygodniu podjęły posługę troski o nasz kościół. W najbliższym tygodniu proszę o nią rodziny z ul. Długiej mieszkające pod numerami 77, 79, 85, 87 i 97.
  • Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Wszystkim rodzinom, które przyjęły kapłana w swoim domu za gościnność i złożone ofiary serdecznie dziękuję. Jeśli jakieś rodziny nie mogły w wyznaczonych terminach przyjąć kolędy w swoim domu, a chcą to jeszcze uczynić, to proszę o kontakt, aby ustalić dogodny termin. Mszę Świętą za rodziny odwiedzone po kolędzie odprawię we czwartek o godz. 18,00.
  • Wszystkim dziadkom i babciom życzymy Bożej opieki, zdrowia, pamięci i szacunku od wnuków i najbliższej rodziny. Msza Święta w ich intencji będzie w środę o godz. 7,00.
  • W przyszłą niedzielę składka na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o g. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o g. 18,00