Ogłoszenia duszpasterskie – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2019

  IV NIEDZIELA WIELKANOCNA12.05.2019

  • Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Po Mszy modlimy się za zmarłych z I części rocznych wypominków, a przed sumą z części II. Po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. 7 i 8 SP. O godz. 16,30 nabożeństwo majowe i Msza wieczorna o godz. 17,00. Natomiast w dni powszednie majówki odprawiane są po Mszy wieczornej, która przez cały maj odprawiana jest o godz. 18,00. W środy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie przed Mszą o godz. 17,45.
  • W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, we wtorek święto św. Macieja, Apostoła, a w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.
  • W sobotę o godz. 8,15 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy gimnazjalnej.
  • W przyszłą niedzielę o godz 10,30 w naszej parafii I Komunia Święta. Spowiedź dla dzieci, rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 10,00.
  • Po spowiedzi dzieci pierwszokomunijnych od godz. 10.30 będzie okazja do spowiedzi dla dzieci z klasy 4, które rok temu przystąpiły do I Komunii Świętej. Msza Święta w ich intencji będzie w rocznicę w poniedziałek 20 maja o godz. 18,00. Próba przed rocznicą I Komunii Świętej będzie w sobotę po Mszy wieczornej i majówce.