Ogłoszenia duszpasterskie – XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.06

   XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.06

 

  • Dzisiaj po Mszy o godz. 10,30 spotkanie dla młodzieży, przygotowującej się do bierzmowania z grupy drugiej. O godz. 15,00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci klas trzecich i ich rodziców. I Komunia święta będzie 5 lipca o godz. 12,00. O godz. 16,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Święta dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 18,00. Okazja do spowiedzi będzie we czwartek od godz. 17,00 oraz w inne dni tygodnia pół godziny przed Mszą Świętą. W przyszłą niedzielę Msza chrzcielna o godz. 13,00.
  • W przyszłą niedzielę parafia Kopanka będzie przeżywała odpust ku czci Matki Bożej, Nieustającej Pomocy. Suma o godz. 11,30.
  • Spotkania dla dzieci klas 3 będą w kościele w poniedziałek o godz. 17,00 i we wtorek o 16,30.
  • Dziękuję dzieciom, rodzinom i wszystkim, którzy poprzez Oktawę Bożego Ciała uczestniczyli we Mszy Świętej i procesji eucharystycznej wokół kościoła
  • Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu podjęły troskę o zewnętrzny wygląd naszego kościoła. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny  z Zawiłej 41, 33, 31 i 29.  
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o  18,00. Prze Mszami wieczornymi o godz. 17,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Natomiast w dni kiedy Msza Święta będzie rano, Litania będzie po Mszy.
  • Koncert_ogłoszenie_KEP