Ogłoszenia duszpasterskie – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA30.06.2019

 

  • Dzisiaj zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją eucharystyczną wokół kościoła o godz. 16,30. Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w środę przypada święto św. Tomasza, apostoła, w czwartek rocznica poświecenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek Msza Święta z nabożeństwem wynagradzającym Sercu Bożemu o godz. 7,00 i 18,00. Spowiedź od 6,30 rano i po południu od 17,30. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 9,00. W sobotę o godz. 7,00 Msza Święta z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, a potem zmianka tajemnic różańcowych.
  • Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na cele inwestycyjne i remontowe w naszej parafii. Z grubszych wydatków zostały zapłacone okna dachowe i rynny na plebanię. Mamy jeszcze zapłacić blachę oraz frez asfaltowy na miejsce postojowe przy naszym kościele. Bóg zapłać za ofiarność, zrozumienie i wszelką pomoc i każdy dar serca.
  • W tym tygodniu Msze Święte będą w poniedziałek i środę o godz. 7,00, we wtorek i czwartek o godz. 18,00, a w piątek i sobotę o godz. 7,00 i 18,00.