Ogłoszenia duszpasterskie – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.07

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12.07

 

  • Dzisiaj o godz. 16,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie świetych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, a w czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel( MB Szkaplerznej).
  • Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Wesołej 6, 15, 11, 3.
  • W ubiegłą niedzielę do puszek przed kościołem zostało zebrane 1560 zł. Ofiara ta przez przekazana tym, którzy zostali doświadczeni ostatnimi ulewami. Bóg zapłać za ten gest solidarności i wsparcia z poszkodowanymi.
  • Podobnie, jak w ubiegłym roku nasza parafia będzie uczestniczyć w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać wzdłuż ogrodzenia za kontenerem z odzieżą w dniach od 13 do 29 lipca włącznie. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii. Dokładniejsze informacje znajdują się w gablocie na plakacie.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. Pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja.
  • Apel-wybory-prezydenckie-2020.07.07-1