Ogłoszenia duszpasterskie – XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.08

   XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.08

 

  • Dzisiaj przeżywamy dzień solidarności z mieszkańcami zniszczonego 4 sierpnia miasta Bejrutu w Libanie. Do modlitwy dołączmy ofiarę, która będzie zbierana do puszek przed kościołem. O godz. 16,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej, w czwartek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Piusa X, papieża.
  • Osoby po maturze, myślące o dalszej edukacji, mogą skorzystać z propozycji studiów na kierunkach, które proponuje Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Plakaty i ulotki z tym związane znajdują się w gablocie po lewej stronie wejścia do naszego kościoła.
  • Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Nad Potokiem  55, 51, 49, 47 i 45
  • W przyszłą niedzielę składka na inwestycyjne i remontowe potrzeby naszej parafii.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. Pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja.