Ogłoszenia duszpasterskie – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.08

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.08

 

  • Dzisiaj o godz. 16,30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła, w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte z odnowieniem zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej będą o godz. 8,00 i 18,00. We czwartek wspomnienie św. Moniki, a w piątek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  • W ubiegłą niedzielę na pomoc dla zniszczonego Libanu do puszek przed kościołem została zebrana kwota 1274 zł, 20 gr. i 20 euro. Bóg zapłać.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Nad Potokiem 47 i 39/2, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Nad Potokiem  43, 39/1, 35 i 33. Od przyszłej niedzieli będzie podany dalszy harmonogram troski o nasz kościół, który obejmie pozostałą część rodzin mieszkających w naszej parafii.
  • W niedzielę 6 września o godz. 10,30 będzie Msza dziękczynna za tegoroczne urodzaje, owoce i plony ziemi.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, i piątek o godz. 7,00, w środę o g. 8,00 i 18,00, a we  wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. Pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja.