Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 06.09

   XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 06.09

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. W dzisiejszą niedzielę dziękujemy Bogu za dzieło stworzenia oraz za tegoroczne urodzaje, owoce i plony ziemi. O godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o 17,00.
  • We wtorek przypada święto Narodzenia NMP.
  • W przyszła niedzielę 13 września odbędzie się XXVIII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno – Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Myślą przewodnią pielgrzymki jest hasło: „Człowiek jest powołany do pełni życia”.
  • Od przyszłej niedzieli w Sanktuarium w Krakowie – Mogile rozpoczynają się uroczystości odpustowe, które potrwają do 21 września Szczegółowy plan na wszystkie dni wywieszony jest w gablocie przy krzyżu misyjnym.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Nad Potokiem 7 i 15, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Szkolnej  1, 2, 3, 4, 10.
  • We czwartek po Mszy wieczornej ok. godz. 18,45 spotkanie dla scholi z naszej parafii. Zapraszam wszystkie chętne osoby od klasy 2 SP i starsze. Proszę o przybycie także rodziców.
  • W przyszła niedzielę o godz. 15,00 dodatkowa Msza Święta dla młodzieży, która w tym roku mają przyjąć Sakrament Bierzmowania. Na tę Eucharystię zapraszam również ich rodziców.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. Pół godziny przed Mszą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie przed Mszą o godz. 06,50.