Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2019

   XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA08.09.2019

 

  • Dzisiaj święto Narodzenia NMP. Rodziny naszej Archidiecezji pielgrzymują do Kalwarii Zebrzydowskiej. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, a w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Zgodnie z prośbą naszego Ks. Arcybiskupa w sobotę o godz. 17,00 będzie czuwanie modlitewne.
  • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” składa serdeczne podziękowania za okazane serce w dniu 18 sierpnia w czasie publicznej zbiorki pod naszym kościołem. Do puszki została zebrana kwota 803 zł.
  • Bardzo dziękuję rodzinom, które na ten tydzień zatroszczyły się o nasz kościół. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej mieszkające pod numerami 41, 57, 61, 69 i 71.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Baranowa Sandomierskiego, Sandomierza, Wąwolnicy i Kazimierza Dolnego. Można się jeszcze zapisać w zakrystii lub w kancelarii. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
  • W sobotę 14 września o godz. 9,30 pierwsze po wakacjach spotkanie naszej scholi parafialnej. Serdecznie zapraszamy dzieci od klasy 3 i starsze oraz młodzież.
  • Msza Święta na rozpoczęcie kolejnego etapu przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla kandydatów oraz ich rodziców w najbliższą niedzielę 15 września o g. 15,00. Każdy z kandydatów przynosi indeks, który otrzymał na początku przygotowania.
  • W tym tygodniu Msze Święte będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00,  a we wtorek , czwartek i sobotę o godz. 18,00.