Ogłoszenia duszpasterskie – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.09

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.09

 

  • Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10,30 spotkanie dla 2 grupy, mającej w przyszłym miesiącu przyjąć Sakrament bierzmowania. Spotkania kandydatów przed bierzmowaniem odbywają się w ustalonych terminach. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii Świętej dla dzieci klas trzecich i ich rodzin. O 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W poniedziałek przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. We wtorek Msza Święta będzie sprawowana z formularza na czas pandemii, a w środę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana.
  • W sobotę o godz. 8,00 dzieci ze scholii oraz ministranci wyjeżdżają na wycieczkę. Wyjazd ten pokryty jest z ofiary zebranej po kolędzie.
  • W przyszła niedzielę składka na remontowe i inwestycyjne potrzeby naszej parafii. Na początku tygodnia zostaną przywiezione okna do naszego kościoła. Ich montaż ze względu na wysokość i rozmiar będzie wymagał technicznego przygotowania.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Szkolnej 28, 30 i 32 które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Szkolnej  32, 36, 38 oraz z ul. Cichej 2 (2 rodziny)
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00. Pół godziny przed Mszą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie przed Mszą o godz. 06,50.