Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.09

   XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.09

 

  • Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10,30 spotkanie dla 2 grupy, mającej 9 października przyjąć Sakrament bierzmowania. Spotkania kandydatów przed bierzmowaniem odbywają się w ustalonych terminach. O godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00. Po Mszy spotkanie dla rodziców młodzieży mającej przyjąć Sakrament bierzmowania.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Wacława, męczennika, we wtorek święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela Rafała, w środę wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcam do modlitwy różańcowej wszystkie dzieci, młodzież i rodziny, aby polecać w niej wszystkie sprawy którymi żyjemy. W tygodniu różaniec będzie przed Mszą wieczorną o godz. 17,30, a w niedziele o godz. 16,30.
  • W piątek wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów i 1 piątek miesiąca. Msze Święte ku czci Bożego Serca z nabożeństwem wynagradzającym będą o godz. 7,00 i 18,00. Spowiedź będzie rano od godz. 6,30 – 7,00 i wieczorem od 17,00 – 18,00. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7,00. Po niej nabożeństwo i zmianka tajemnic różańcowych oraz krótkie spotkanie z Różami różańcowymi.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej i literatury religijnej. Na regale są tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny oraz krótki artykuł, przedstawiający historię rodzin, wychowujących niepełnosprawne dzieci w czasie pandemii. Natomiast w zakrystii można nabyć miesięcznik dla dzieci STAŚ.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Szkolnej 32 i 36 oraz z ul. Cichej 2, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Cichej 6, 10, 15, 9, 5, 3
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek i środę o godz. 7,00, we wtorek i czwartek o godz. 18,00, a w piątek i sobotę o godz. 7,00 i 18,00.  W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie przed Mszą o godz. 06,50.