Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA17.11.2019

  • Dzisiaj po Mszy o godz. 10,30 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin o godz. 15,00. Msza wieczorna o godz. 17,00. Od godz. 16,30 do g. 17,00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy zakończona Litanią do św. Jana Pawła II.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, we wtorek bł. Salomei, zakonnicy, w środę św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP, a w piątek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. W przyszła niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o g. 10,30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświecenia.
  • W środę 27 listopada o godz. 17,00 w Bibliotece Szkoły Podstawowej w Borku Szlacheckim spotkanie dla seniorów.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10,30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dla grupy młodszej, a dla grupy pogimnazjalnej w sobotę 30 listopada o godz. 8,15.
  • Za tydzień Msza z udzieleniem Sakramentu Chrztu o godz. 13,00.
  • Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o zewnętrzny wygląd naszej świątyni. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej nr 76, 78, 80, 82 i 84.
  • W zakrystii można zakupić kalendarze na 2020 rok z ciekawymi zdjęciami Karola Wojtyły i św. Jana Pawła II.
  • Trwają zapisy na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 29 na 30 listopada. Koszt 30 zł. Przy zapisie podajemy imię i nazwisko, pesel i adres zamieszkania. Zapisy do 26 listopada w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę składka na potrzeby remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, w środę i piątek o g. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o g. 18,00. Cicha adoracja od godz. 17.30.