Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.11.2019 

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA24.11.2019

  • Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o g. 10,30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświecenia całej parafii. Dodatkowa Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu o godz. 13,00. Msza wieczorna o godz. 17,00. Od godz. 16,30 do g. 17,00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy zakończona Litanią do św. Jana Pawła II.
  • W piątek o godz. 17,00 wyjazd na nocne czuwanie przed obrazem MB Częstochowskiej na jasnej Górze. Chcemy Maryi polecić całą naszą parafię na cały nowy liturgiczny rok kościelny, który rozpoczyna się już za tydzień 1 -ą Niedzielą Adwentu. Autokar będzie podstawiony na przystanku o godz. 16,45. Powrót będzie w sobotę między godz. 6,00, a godz. 7,00.
  • W sobotę o godz. 8,15 spotkanie kandydatów do Sakramentu bierzmowania dla grupy pogimnazjalnej.
  • W przyszłą niedzielę początek Adwentu. Msze Święte zwane Roratami w naszym kościele będą w dni powszednie w poniedziałek, środę , piątek i sobotę o godz. 6.30, a we wtorek i czwartek o godz. 18,00.
  • Dziękuję rodzinie, która w minionym tygodniu zatroszczyła się o zewnętrzny wygląd naszej świątyni. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Dworcowej nr 4, 6 i 15.
  • W zakrystii można zakupić kalendarze na 2020 rok z ciekawymi zdjęciami Karola Wojtyły i św. Jana Pawła II.
  • W Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym 10 listopada dla chrześcijan w Sudanie Południowym zebraliśmy ofiarę 1216 zł. Bóg zapłać za ten gest solidarności z naszymi braćmi w wierze.

Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, w środę i piątek o g. 7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o g. 18,00. Cicha adoracja od godz. 17.30.